Kdo nám chybí v týmu?

Přestupové období se chýlí ke konci a do našeho týmu zatím nikdo nepřišel. Mezi fanoušky se vytvořilo několik táborů ohledně názorů na přestupy. Jeden říká, že nikoho nepotřebujeme. Druhý naopak chce superhvězdy a třetí tábor tak nějak vyčkává a moc přestupy neřeší, ačkoliv by rád viděl nějakou posilu.

Koho vlastně potřebuje náš tým? Kdo tady chybí? Osobně se domnívám, že je náš tým dostatečně kvalitní, ale potřebuje 2, možná 3 díly do skládačky, aby byl tým konkurenceschopný i těm nejlepším týmům v Evropě.

K tomuto cíli vedou 2 cesty:

1) Koupit nové hráče

2) Počkat až nám dorostou hráči z juniorských týmů

Radši bych se vydal druhou cestou, protože věřím, že máme v klubu velké talenty, ale potřebují čas. Stejně potřebuje čas i naše nové anglické jádro týmu. Navíc nevěřím, že by Wenger koupil opravdu kvalitní hráče a nevidím důvod, proč kupovat nějaké průměrné hráče, když jich máme na střídačce již několik.

Spekuluje se o příchodech mnoha hráčů, ale většina z nich je naprosto nereálných. Pokud by se Wenger přeci jen rozhodl  koupit nového hráče, tak doufám v příchod španělského záložníka Isca z Malagy. Bude levnější než například Götze, ale potenciál mají podobný. Navíc Isco dokáže zahrát i na křídle, takže by mohl plnit roli, kterou u nás plnil Samir Nasri před odchodem do City.

 

Ještě bych se vrátil k otázce „Kdo chybí v týmu“. Chybí mi zde vtipálek, který bojuje za klub. Hráč, který se snaží, i když mu nevychází přihrávky. Hráč, který kolem sebe šíří dobrou atmosféru, ačkoliv vysedává na lavičce.

Shlédněte toto video, možná si také vzpomenete na někoho, kdo měl v Arsenalu zůstat :)

Napsat komentář