Gervinho: Fotbal mi změnil život

Šikovný ofenzivní hráč původem z Pobřeží Slonoviny se rozpovídal o svém životě. Prohlásil, že je vděčný za úspěchy ve fotbale a domnívá se, že mu fotbal změnil doslova život.

25 letý hráč, který začínal v dorostu týmu ASEC Abidjan a přes štace v Belgii a Francii se dostal až do Arsenalu, přiznává, že je vděčný za každý den jeho kariéry.

Nevyrůstal jsem v dobrém prostředí, nedostal jsem věci, které jsem si přál, ale měl jsem obrovské štěstí na rodiče, kteří vždy stáli při mě a bojovali za mě.

Když jsem se rozhodl, že fotbal bude moje priorita, snažil jsem se ze všech sil, abych ukázal, že mám opravdový talent. Nebylo to jednoduché, občas jsou situace, kdy musíte vzít odpovědnost za určité věci, protože rodina nemůže zajistit všechno.

Fotbal mi změnil život, změnil život i mé rodině a mnoha dalších lidí. Díky fotbalu mám úspěch ve svém životě a já si nemohu stěžovat.

Díky fotbalu jsem viděl spoustu krásných věcí a další neustále poznávám. Dosažení této úrovně pro mě hodně znamená, protože vím, že bych nikdy tyto zážitky v Africe neprožil. – řekl Gervinho pro Arsenal Player

Arsenal.com

 

Napsat komentář