Díky Howarde!

Máme za sebou utkání proti Tottenhamu, ve kterém jsme potřebovali nutně vyhrát. Vyhráli jsme, ale výhra nebyla snadná, ačkoliv to tak podle výsledku vypadá. Výhra 5:2 vypadá zcela jednoznačně, ale popravdě si nemyslím, že by utkání takto skončilo nebýt rozhodující události v prvním poločase. Možná bychom měli hodně problému získat aspoň 1 bod, jelikož Tottenham měl skvělý začátek.

Za stavu 0:1 dostal Adebayor červenou kartu, která byla rozhodující pro další vývoj utkání i konečného výsledku. Od této chvíle byl Tottenham nevýrazný a byla pouze otázka času, kdy dáme vyrovnávající gól. Na branku jsme nemuseli čekat dlouho, již po několika málo minutách jsme se radovali z prvního gólu a do poločasu se naše radost opakovala ještě dvakrát. Utkání bylo rozhodnuté a podle toho vypadal i průběh druhého poločasu, ve kterém jsme bez větší námahy vsítili další dvě branky.

Rád bych se vrátil k situaci, při které fauloval Adebayor Cazorlu. Byl to nebezpečný zákrok a po právu byl oceněn červenou kartou. Na druhou stranu bych se ani nedivil, kdyby Howard Webb vytáhl pouze žlutou, takového to vyhodnocení jsme byli svědky již několikrát. A proto mi nezbývá nic jiného, než říci „Díky Howarde“

Napsat komentář