Ano, ne, možná…Další jména na listině možných posil

Období letních přestupů, na které čeká celý fotbalový svět, se blíží stejně rychle jako léto samotné. Přinášíme vám další čtyři jména hráčů, o kterých se nejvíce mluví nebo mluvilo v souvislosti s možným stěhováním do týmu Arsenalu.

Nejnovější zprávy mluví o tom, že Arsenal sleduje Alvara Negreda ze španělské Sevilly. Útočník, který přišel do Sevilly v roce 2009 z Almerie je jednou z největších hvězd účastníka španělské La Ligy. Díky jeho vysokému platu je pro tým Sevilly velkým finančním zatížením a vše nasvědčuje tomu, že hráč tým v létě opustí.

PSG vyloučilo odchod Mamadoua Sakha. Sám hráč v týdnu řekl, že je zoufalý z jeho herního nevytížení. Asistent trenéra pařížského týmu Claude Makelele ovšem hráče psychicky podpořil a řekl, že Mamadou je budoucností klubu a nedokáže si představit, že by tým opustil.

Ani dánská Kodaň se svého klenotu v útoku toto léto nezbaví. 20 letý Andreas Cornelius, který se zapsal mezi střelce v kvalifikačním zápase ČR-Dánsko, v Kodani zůstane i nadále. Vedení nejúspěšnějšího dánského klubu doufá, že se dokáží kvalifikovat do příštího ročníků Champions League a tudíž zisk peněz z prodeje hráče nebude akutní.

23 letý Kevin Strootman z nizozemského PSV Eindhoven se už nemůže dočkat pravého anglického čaje k snídani a přímo naléhá na zájemce z Premier League, aby nezaháleli a samotného hráče či klub zkontaktovali co nejdříve. O hráče projevil největší zájem Arsenal a Manchester United.

 

Napsat komentář